Feng shui4 pilíře osudu

O čem je tato technika? Jaký má význam pro běžný život?

Sairi

Co jsou to 4 pilíře osudu?

4 pilíře osudu jsou astrologickou technikou vycházející z filozofie Tao. V samotné Číně se popisu osobnosti člověka, dle zodiaku (zvěrokruhu), věnují v posledních 200 letech. Znalosti čínské kosmologie a astrologie mají však stejně staré kořeny jako samotné Feng Shui. Sahají do období min. 3 000 let př.n.l.

Technika popisuje vnitřní dynamiku člověka. Pomocí výpočtu, kdy se použije kombinace zvěrokruhu a energie pěti prvků, jež interpretuje pentagram Wu Xing, získáme tabulku osobnosti, která nám slouží jako základ pro sestavení Rozboru 4 pilíře osudu.

Jedinečný okamžik zrození nám v konstelaci dané minuty - hodiny - dne - roku a místa narození předurčil nastavení našeho bytí na planetě Zemi. Prvním nádechem jsme nasáli esenci života, která nás bude provázet po celý život.


Díky této metodě můžeme porozumět naší vlastní povaze, vnitřnímu prožívání, interpretaci nás a okolí a také ukáže naše vazby v rodině. Pochopíme, proč nás v životě přitahují  některé typy lidí, jaký vztah máme k našim dětem nebo proč se v životě potkáváme s danými tématy. 

Rozbor 4 pilíře osudu odkryje do detailu nastavení našich životů. Díky tomu budeme mít vše před sebou, černé na bílém, vše zobrazené od narození do sta let. To nám pomůže pochopit a tím pádem i přijmout náš život jaký je. Vytvořením osobního pentagramu, na kterém bude čitelný přebytek či nedostatek daného prvku, najdeme osobní lék! Vytvořením další tabulky tzv. Šťastných pilířů, uvidíme desetileté cykly, které jsou nositeli konkrétních témat a životních proměn v daném období.

Poznáním a pochopením Rozboru 4 pilíře osudu porozumíte více sami sobě, dostanete život více do rovnováhy, dokážete lépe přijímat své blízké a životní cesta pro vás bude čitelná.

Samozřejmě to neberte dogmaticky. Vy jste tvůrci svého života. Ve Vašem životě je však ta červená nit, esence, kterou jste vdechli, a jež vás bude provázet do posledního dne.

 

Hlavním přínosem 4 pilířů osudu je poznání vnitřní dynamiky člověka a Vaší jedinečné esence života.

 

Trocha ochutnávky: Každý ze čtyř pilířů má svůj význam a vazbu k určité oblasti života:

* PILÍŘ ROKU zastupuje naše rodinné zázemí a společnost

* PILÍŘ MĚSÍCE prezentuje rané dětství a vztah k rodičům

* PILÍŘ DNE ukazuje náš osobní potenciál a zároveň vztah k životnímu partnerovi

* PILÍŘ HODINY odkrývá vztah k našim dětem, starším lidem a k zaměstnání

 

Co vše obsahuje Rozbor 4 pilíře osudu?

Rozbor obsahuje:

* vaši jedinečnou tabulku osobnosti

* polaritu jinu a jangu (počet +,- s popisem)

* popis: zvířat - jejich charakter a vzájemné vazby, tabulkového partnera, vnější a vnitřní vztahy

* osobní pentagram včetně vyznačení vztahů, hodnot v % a popisu

* určení osobního léku

* textové shrnutí s důrazem na dynamiku osobnosti, celkový charakter a metabolismus

 

Jak vypadá výstup?

Klient dostává do rukou tištěný dokument ve formátu A4 s minimálně pěti stranami textu, schémat a samotné tabulky. Předání je možné osobně v Brně nebo Praze, jinak zasílám poštou na dobírku. Osobní setkání s výkladem je možné. Kontaktujte mne.

 
Mám zájem o zpracování. Co je třeba?

Potřebné podklady pro práci:

jméno a příjmení, co nejpřesnější datum narození (na minuty přesně ideální), místo narození

Údaje je třeba zaslat na uvedený kontaktní e-mail nebo sdělit telefonicky.

 

Cena:

Cena za zpracování elaborátu pro jednu osobu je 2.000,-Kč.  Záloha ve výši poloviny částky se poskytuje při objednání rozboru 4 pilíře osudu.