Služby

Co vám nabízím?

Sairi

Jako architekt Vám nabízím pomoc s řešením vašeho bytu či domu. Mohu pro vás zpracovat výkresovou dokumentaci v úrovni architektonické studie, vizualizace interiéru a exteriéru. Poradím s výběrem konkrétního nábytku a doplňků. Nábytek také navrhuji, dle individuálních přání. Architektonické projekty jsou k nahlédnutí zde.


Jako odborný poradce Feng Shui poskytuji Poradenství s úpravou vašeho domova, pracoviště či jiného místa (také zahrady) na základě principů Feng Shui. Mohu pro vás vypracovat Rozbor Feng Shui, který obsahuje rozsáhlou textovou a grafickou část. Zpracování rozboru je individuální. Pro poznání osobní dynamiky člověka Vám nabízím zpracování rozboru 4 pilíře osudu, astrologii s čínskými prvky.

Jako grafik vám vytvořím logo, vizitky a jiné propagační materiály, zpracuji brožurku či jinou publikaci. Práce si prohlídněte zde.


Jako umělec Vám zkrášlím domov výtvarným dílem. Obraz si můžete vybrat z galerie obrazů a mandal nebo jej lze vytvořit pro Vás na míru. Maluji také přímo na stěny - wallpainting. Oblíbenou zálibou, a to nejen pro děti, je malování na obličej - facepainting. Mimoto tvořím převážně pro děti, konkrétně didaktické pomůcky  jako je quiet book, dále senzomotorické koberečky nebo prstové maňásky. Galerie tvorby pro malé a velké je zde.

Jako příznivec zdravého stravování, Vám mohu poskytnou rady k vyváženému jídelníčku a recepty ze sezónních surovin.

Pracovní ohodnocení:

Architektonické služby se počítají převážně hodinovou taksou. Ceny jsou individuální dle rozsahu práce a konkrétních požadavků klienta.

Cenové ohodnocení služeb Feng Shui najdete u podrobného popisu nabízené služby. 

Autorská tvorba je různorodá, ceny vám ráda sdělím osobně. 

V případě zájmu mně kontaktujte zde.